У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музичний дивертисмент

Продаж тимчасово призупинено

Про подію

У вишуканих і затишних  інтер’єрах  Камерної сцени, зручно розташувавшись за столиками, ви зможете насолодитись віртуозною грою квартету музикантів у складі скрипалів заслуженого артиста України Олександра Володіна та Юлії Володіної, контрабасиста Олега Журавля та піаністки Наталії Мороз.
 
В концертній програмі «Музичний дивертисмент» прозвучить актуальна класика, популярна інструментальна і вокальна музика: твори Едварда Елгара, Йоганна Брамса, Карлоса Гарделя, Йоганна Пахельбеля, Скотта Джопліна, Едуардо ді Капуа, Йоганна Себастіана Баха, Херардо Родрігеса, Джуліо Каччіні.
 
Вестимуть вічір елегантні, чарівні й дотепні Тетяна Петренко і Сергій Винокуров.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янське.

Музичний дивертисмент відбудеться 23 жовтня 2022, 16:00, неділя в АМДТ ім. Лесі Українки "Нова сцена" (вул. М. Лисенка, 24). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"