У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

MOZART

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Моцарт – він у кожного свій. Для когось легкий, світлий, іскристий. Для когось складний, глибинний, багатозначний. Для когось містичний, космічний, геніальний. Для когось – улюблений рингтон.
 
Беззаперечним залишається одне: музика Моцарта – це всесвіт, який захоплює, окрилює, надихає. Знавці радять: якщо у вас радість – слухайте Моцарта, якщо у вас проблеми – слухайте Моцарта. А вчені досі досліджують так званий «ефект Моцарта», теорію, за якою прослуховування музики великого композитора розвиває просторову уяву та підвищує рівень IQ.
 
Концертна програма MOZART у віртуозному виконанні камерного оркестру під керівництвом заслуженого артиста України Олександра Володіна – це чудова нагода долучитися до магії творчості генія. Увертюри до найвідоміших опер, фортепіанні та скрипкові концерти, рондо, квінтети, симфонія та інші шедеври сплетуть вигадливе мереживо емоцій. Несподівані і вражаючі факти про життя Вольфганга Амадея Моцарта дозволять наблизитися до витоків його творчості.
 
Отже, яким би не був саме ваш Моцарт, тут ви його знайдете. Приходьте, слухайте, відпочивайте, досліджуйте, надихайтеся, а головне – насолоджуйтеся!
 
MOZART
Концерт камерного складу оркестру під керуванням
заслуженого артиста України Олександра Володіна
Концерт триває 1 годину 40 хвилин
Прем’єра відбулася 1 квітня 2021 року
 
Автор ідеї – заслужений артист України Олександр Володін
Режисер-постановник – Ігор Азаров
Автор сценарію – Тетяна Поліщук
Ведучий – Сергій Винокуров

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янське.

MOZART відбудеться 10 березня 2022, 18:30, четвер в АМДТ ім. Лесі Українки "Нова сцена" (вул. М. Лисенка, 24). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+