Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Жінки Джейка"

19 березня 2021, 18:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Саймона вважають найуспішнішим комедійним драматургом Сполучених Штатів, по суті він ще за життя став класиком: 33 п’єси, 29 кіносценаріїв, безліч успішних постановок на Бродвеї та театральних сценах всього світу, купа літературних та кіно нагород.  «Жінки Джейка» написані в 1992 році і п’єса майже ніколи не ставилася на сценах пострадянських країн, а вперше в  Україні до неї звернувся  саме наш театр.
 
Дія відбувається в квартирі письменника Джейка і в його багатій уяві. Як же приємно іноді піти від всіх проблем в світ власних фантазій: не треба давати пояснення і з’ясовувати відносини, можна розмовляти тільки з тими людьми, з якими тобі хочеться, або не розмовляти зовсім, в будь-який момент можна зануритися в приємні спогади давно минулих днів …. Але що станеться, якщо не ти сам будеш керувати своєю уявою, а вона тобою? Відразу може рухнути все, і тільки любов допоможе знайти вірний шлях.
 
Режисер-постановник, автор сценографії – заслужений діяч мистецтв України  Сергій Чулков
Художник –  Алла Михальчук
Художник по костюмах – Анжела Єрмоленко
Балетмейстер – Наталія Клішина
 
Дійові особи та виконавці:
 
ДЖЕЙК – Сергій Винокуров
МЕГГІ – заслужена артистка України  Марина Юрченко
КАРЕН – заслужена артистка України  Світлана Комарова
МОЛЛІ (12 років) – Поліна Волощенко
МОЛЛІ (21 рік) – Ірина Донченко
ЕДІТ – заслужена артистка України  Ірина Чваркова
ДЖУЛІЯ –  Тетяна Петренко
ШЕЙЛА –  Анна Орлова
ДІВЧИНА ЛЮБОВ – артистка балету  Марина Зубко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янське.

Вистава "Жінки Джейка" відбудеться 19 березня 2021, 18:30, п’ятниця в Театр ім. Лесі Українки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+