У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Украдене щастя"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Є визнані драми, які тішать глядачів не одне десятиліття. Однією з таких є безсмертна п'єса І. Франка «Украдене щастя». Це – класичний твір, який знають дорослі та діти.
 
Відомий український письменник Іван Франко вклав у п'єсу всю душу та смуток від несправедливості долі, соціальної нерівності, тяжкого життя. Повна гостроти та яскравої драматургії п'єса змусить глядачів по-справжньому хвилюватись за головних героїв. Це – вистава, сповнена трагічністю, смутком, але водночас пронизана любов'ю та вірою у краще.
 
Завітавши на п'єсу Ви зможете побачити дивовижну історію кохання дівчини Ганни до хлопця Михайла. Вони живуть позаминулого століття серед прекрасних Карпат десь на околиці Австро-Угорщини. Вони бідні, але чесні та щасливі. Але жорстока доля розлучає їх. Ганна дізнається, що Михайло загинув. Потім вона з примусу виходить заміж за старого, але заможного чоловіка Миколу. І раптом… повертається живий Михайло… Що ж буде далі?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янське.

Вистава "Украдене щастя" відбудеться 23 вересня 2022, 18:00, п’ятниця в АМДТ ім. Лесі Українки "Нова сцена" (вул. М. Лисенка, 24). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.