Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр Черный квадрат «Ты моё всё»

3 березня 2020, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
18+

Про подію

Це нова версія старого, перевіреного десятиліттями, хіта. Також як і в першому спектаклі, гострі жарти, цілісний сюжет і чудовий фінал, що запам'ятовується. Матеріал вистави залишився колишнім, але при перенесенні на нову команду акторів - він був поліпшений, «абгрейдчен» і вийшло дивно!
 
Якщо Ви бачили «Ти моє все» (першу версію), то як би це дивно не здавалося, «Ти моє все-2» з новими акторами, викличе у Вас божевільний захват. Від впізнавання і подиву.
 
Рідкісний і неможливий для інших театрів випадок, коли одна і та ж п'єса у виконанні інших акторів стає новою виставою. Коли заміна акторів не по зовнішнім причинам, а через радості і кайф, що «це саме» можна і «по-іншому».
 
У ньому присутня легка атмосфера, що не позбавлена життєвих труднощів і зіткнень, а також незвичайних і яскравих персонажів. Хороші забавні діалоги, що забезпечують веселий настрій на усю дорогу. Що щодо самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим образним гумором.
 
«Ти моє ВСЕ» - казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це ідеалізована, неймовірна, фантастична історія, яку приємно і потрібно подивитися ввечері з подругою або молодим чоловіком.
 
Тому що після вистави є ризик обговорювати його до самого ранку. Бажання і розуміння, довіру і ревнощі - ці теми близькі будь-якому глядачеві і можна сказати, що ця сексуальна казка про Вас.
 
Вистава в цілому не на один раз, і у Вас може виникнути бажання переглядати її знову і знову.
 
«Ти моє ВСЕ» - про Любов. І сильна Любов відчувається це на протяг всього вистави, Ви будете співчувати героям і переживати за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт.
 
Якщо хочете від душі посміятися і без напрягу розчулитися - ця вистава для Вас.
 
У ролях: Володимир Шумко, Анастасія Друзенко

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янське.

Театр Черный квадрат «Ты моё всё» відбудеться 3 березня 2020, 19:00, вівторок в Театр ім. Лесі Українки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+