У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Соло тисячі облич. Сольний концерт Євгена Босенко

22 березня 2020, 17:00, неділя
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Найкращі номери з опер, оперет, рок-опер, мюзиклів у виконанні Євгена Босенка і оркестру театру
 
Сольний концерт Євгена Босенка – хвилююча і довгоочікувана подія і для самого співака і для всіх прихильників його чудового голосу і непересічного акторського дарування. А ще – це своєрідний підсумок напруженої творчої роботи Євгена за минуле п’ятиріччя. В Театр ім. Лесі Українки Євген прийшов у 2013-му році після закінчення Дніпродзержинського музичного училища. Прийшов з великим бажанням не тільки співати, а ще й освоїти акторську професію. Зараз він задіяний майже в 20-ти виставах театру, в його доробку ролі і другого плану, і епізодичні, і головні. Та все ж таки найбільшу популярність у глядачів Євген здобув, виступаючи з сольними вокальними номерами в численних концертних програмах. Кожний його виступ – це не просто віртуозне вокальне виконання, це обов’язково хвилююча історія, драматична, лірична чи, навіть, трагічна.
 
Для свого першого сольного концерту Євген відібрав 11 найскладніших партій для баритону з опер, оперет, рок-опер і мюзиклів. П’ять із цих номерів він виконає вперше. «Хочеться, щоб вийшов не просто концерт, а справжнє музичне шоу, хочеться вразити глядачів, створити неповторну хвилюючу атмосферу, – розповідає Євген. – Впевнений, що авторка сценарію і режисерка Юлія Мороз допоможе мені в цьому. А ще, звичайно ж, наш чудовий оркестр, талановитий балет і ведучій Сергій Винокуров».
 
У виконанні Євгена Босенка прозвучать наступні вокальні номери:
Е.Л. Уеббер, Арія Христа з рок-опери «Ісус Христос – суперзірка»
Р. Ігнат’єв, Арія Дантеса із мюзиклу «Граф Монте Кристо»
І. Кальман, Арія Містера Ікс із оперети «Принцеса цирку»
Дж. Россіні, Каватіна Фігаро із опери «Севільський цирюльник»
Ф. Уайлдхорн, Спротив Джекіла і Хайда із мюзиклу «Джекіл і Хайд»
Ш. Гуно, Куплети Мефістофеля із опери «Фауст»
А. Соловйова, Арія Вогню із льодової опери «Нескінченність»
І. Кальман, Арія Раджамі із оперети «Баядера»
І.В.А. Моцарт, Арія Дон Жуана із опери «Дон Жуан»
Ж. Бізе, Арія Тореадора із опери «Кармен»
К. Орф, «О, Фортуна!» пролог із сценічної кантати «Кармина Бурана»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янське.

Соло тисячі облич. Сольний концерт Євгена Босенко відбудеться 22 березня 2020, 17:00, неділя в Театр ім. Лесі Українки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+