Інформація щодо обмеження масових заходів!

Оля Полякова

7 березня 2018, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Самая яркая блондинка страны даст эксклюзивный сольный концерт во Freedom Event Hall!

Концерт Оли Поляковой — это грандиозное музыкальное шоу, которое никого не оставит равнодушным. Имя певицы уже давно стало синонимом украинского эпатажа. Концерт Оли Поляковой — это возможность услышать вживую самые популярные хиты певицы. Также все поклонники ее творчества смогут насладиться новой оригинальной 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янське.

Оля Полякова відбудеться 7 березня 2018, 19:00, середа в ДК "Хімік". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+