У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лебедине озеро

7 березня 2021, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

БАЛЕТ ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО
Милим дамам в подарунок!
 
Романтичний балет в 4-х діях за мотивами німецьких казок
 
 
 
Є вічні історії кохання. І є вічні, знакові, завжди культові, як зараз кажуть, твори мистецтва. Безперечно, одна з них - «Лебедине озеро».
 
Любов тут, як і в житті - це і мимовільне зрада, і містика, і смертельний поєдинок, з якого герой, Принц, виходить переможцем. Але більш за все в цій вічній балетної історії тягне по-перше, Лебідь - загальновизнаний символ балету. Ця красива птиця з подовженою граціозно вигнутою шиєю і білим оперенням нагадує якесь фантастична істота напівдівчина, полуптіци. По-друге, не перестає дивувати пластика рухів балерини-лебедя: то плавних і рвучких, то виконаних смутку і агресії. І нарешті, тягне, не перестаючи, музика Чайковського, її Всепокоряющая поезія і сповнений таємниці образ жінки Лебедя, їм створений.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янське.

Лебедине озеро відбудеться 7 березня 2021, 19:00, неділя в ДК "Хімік". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+