У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Астор П'яццолла. Танго пристрасті

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музичний вечір зі струнним квартетом під проводом Олександра Володіна на Камерній сцені театру
 
У складі квартету – лауреат міжнародних музичних конкурсів Олександр Володін (скрипка), Юлія Володіна (скрипка), Олександр Залевський (альт), Наталія Мороз (фортепіано)
 
Цей вечір присвячений музиці геніального Астора Пьяццолли (1921-1992). Аргентинський композитор, вихідець із сім'ї італійських емігрантів, став родоначальником стилю «танго нуево» - нового танго.
 
Величезну популярність у світі цей стиль почав набувати лише останніми роками життя Пьяццолли. До цього його спроби перетворити танго розцінювалися представниками «старої гвардії» як зазіхання на національну святиню.
 
Важко переоцінити всю сміливість і навіть зухвалість творчої думки П'яццоли і в той же час - хоч як це парадоксально - глибинну відданість композитора окремим рисам класичного танго, продовжувачем традицій якого йому довелося стати.
 
У першій половині вечора пролунають чотири частини знаменитого циклу П'яццоли «Пори року в Буенос-Айресі». Після невеликої перерви будуть виконані ще чотири найпопулярніші композиції Великого Астора - маленька частина його величезної спадщини.
Для того щоб слухачі ясніше відчули різницю між класичним танго та «танго нуево» у програму вечора включені також найвідоміші композиції традиційного танго-стилю.
 
В програмі:
 
Астор Пьяццолла, "Пори року в Буенос-Айресі" (Cuatro Estaciones Porteñas), цикл із чотирьох танго-композицій: "Осінь" - "Зима" - "Весна" - "Літо" Coffee break
Астор П'яццолла, "Лібертанго" (Libertango)
Астор Пьяццолла, "Забуття", (Oblivion)
Астор П'яццолла, "Чао, Париж" (Chao, Paris)
Астор Пьяццолла, "Прощавай, Ноніно!" (Adios Nonino)
Гардель, танго "Той, що втратив голову" (Por una cabeza)
Якоб Гаде, танго "Ревність" (Jealousy tango)
Хосе Марія де Люк'єсі, танго "Бризки шампанського" (Espuma de Champagne)
Петерсбурський, танго "Остання воскресіння" (Ostatnia niedziela) - "Стомлені сонцем"
Херардо Родрігес, танго "Кумпарсіта" (La Cumparsita)
 
Прем'єра відбулася 18 жовтня 2019

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кам'янське.

Астор П'яццолла. Танго пристрасті відбудеться 24 вересня 2022, 17:00, субота в АМДТ ім. Лесі Українки "Нова сцена" (вул. М. Лисенка, 24). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.