В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Олег Винник

11 марта 2022, 19:00, пятница
Все билеты проданы
прошедшее событие

О событии

МЕРОПРИЯТИЕ ПЕРЕНЕСЕНО С 25 ОКТЯБРЯ 2021 19:00 НА 11 МАРТА 2022 19:00
Все приобретенные билеты действительны на новую дату
Причина: зростання кількості захворювань на Covid-19
ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА
 
Важливе повідомлення щодо відвідування концерту Олега Винника
 
Шановні глядачі! Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 року встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Дніпропетровської області, який починає діяти з 00:00 18.10.2021 року. Ми відповідально ставимося до вашої безпеки та бажаємо вам здоров‘я! Згідно з чинними нормами Постанови Кабінету Міністрів України №1236, враховуючи встановлення «червоного» рівня епідемічних обмежень, доступ глядачів на концерт можливий лише за наявністі одного з наступних документів:
 
документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведене не пізніше, ніж за 72 години до часу проведення заходу;
негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведений не пізніше, ніж за 72 години до часу проведення заходу;
міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією або двома дозами вакцини;
міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19;
міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.
 
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік!
 
У всіх відділеннях ІНВІТРО, вартість тесту згідно з підписаною угодою по пред'явленні квитка ціна тесту буде коштувати 300 грн+25 грн взяття мазка(замість 650 грн+25 грн взяття мазка)При собі обов'язково необхідно мати оригінал паспорту.
Прийом пацієнтів тільки в медичних офісах!!
 
Здати тест можна в 6 мед офісах ІНВІТРО в м. Кам'янське: вул. Глаголєва 18/26; пр. Свободи 59; бул. Будівельників 31; пр. Конституції 21; пр. 40-річчя Перемоги 1а, проспект Шевченка 18
 
Також у Українській незалежній лабораторії IQLab ми пропонуємо зробити Експрес-тест на виявлення антигену SARS-CoV-2.
 
Вартість тесту згідно з підписаною угодою 300 грн + 25 грн взяття мазка.(замість 600 грн.) Здавати антигенний тест на ковід з паспортом оригіналом + оригінал квитка при собі!!!!
 
в приміщенні вул. Аношкіна, 72. Якщо Ви не можете зробити тест заздалегідь, мобільна бригада «IQLab» проведе тестування перед початком концерту в приміщенні ПК "Хімік" починаючи з 17-30.
 
експрес-тест на антиген — це швидкий і надійний спосіб тестування на COVID-19. Процедура забору матеріалу та підготовка до антиген-тесту аналогічна ПЛР-тестуванню (мазок з носоглотки);
з собою слід обов'язково мати оригінал документу, що підтверджує особу (паспорт або документи у застосунку «Дія»).
 
Чекаємо вас на заходах та бажаємо міцного здоров‘я! 
Українська незалежна лабораторія IQLab — партнер Вашої безпеки.
 
На данное событие действует сервисный сбор в размере 10%
 
Олег Винник входит в ТОП самых успешных артистов украинской сцены, является самым популярным артистом в Украине согласно сравнительному анализу Google Trends. Главный ньюзмейкер, обладатель многих престижных премий. Певец задает тренды в украинском шоу-бизнесе. Он стал первым сольным поп-исполнителем в Украине, который начал собирать стадионы. Первым среди звезд отечественного шоу-бизнеса собрал 2 столичных Дворца спорта подряд. Первым открыл новые концертные площадки, которые после Винника осваивают другие артисты. В городах Европы музыкант собирает не клубы, а полноценные концертные залы на несколько тысяч человек.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2022 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Каменское.

Олег Винник состоится 11 марта 2022, 19:00, пятница в ДК "Химик". С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+